הפוך לעמוד הבית
מכון התקנים הישראלי  מכון התקנים הישראלי
wfeo  World Federation
of Engineering Organizations
מנורה מבטחים פיננסים   מנורה מבטחים פיננסים
הבנק הבינלאומי הראשון  הבנק הבינלאומי

שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

המידעון האלקטרוני של לשכת המהנדסים - גיליון ספטמבר 2007

גיליון ספטמבר 2007

לחברי/ות הלשכה - שנה טובה ומועדים לשמחה !!!


הענף לחשמל סטטי - ענף חדש בלשכת המהנדסים - השיק בימים אלו אתר באינטרנט
הענף לחשמל סטטי, שהחל לפעול לאחרונה במסגרת אגודת מהנדסי כימיה וכימאים כפורום מקצועי, העוסק בסיכוני חשמל סטטי בתעשייה ובשיטות להתמודדות עם סיכונים אלו, השיק בימים אלו אתר אינטרנט, ובקרוב יפיץ גיליון ראשון של מידעון אלקטרוני.

השתלמויות ואירועים מקצועיים בלשכת המהנדסים
כנסים, ימי עיון, קורסים, סמינרים ומפגשים מקצועיים במגוון עשיר של תחומים ונושאים הנדסיים וטכנולוגיים, החל בנושאים מקצועיים ספציפיים וכלה בנושאים בינתחומיים, המיועדים לכלל הציבור הטכנולוגי. הקליקו לקבלת כל המידע ובחרו את ההשתלמות המתאימה לכם.

ארגוני המהנדסים באירועי הרמת כוסית לראש השנה תשס"ח
יו"ר ארגוני המהנדסים, אינג' יצחק רז, ארח את ראשי ארגוני המהנדסים-הסתדרות המהנדסים ולשכת המהנדסים, ראשי ההסתדרות הכללית, חברי ועדי מהנדסים במקומות עבודה ואורחים נכבדים מהאקדמיה ומהתעשייה, באירועי הרמת כוסית לראש השנה תשס"ח אשר התקיימו בכל הסניפים.

מבצעים, הטבות והנחות לחברים/ות
מההטבות החדשות לחברים/ות: % 5 הנחה על כל החופשות של חב' התיירות "קשרי תעופה", "חב' אביבים הפצות" במבצע מיוחד לחברי/ות הלשכה ברכישת לומדות, ספרים ותקליטורי DVD לילדים, מבצעים והנחות בתחום אירועי התרבות ועוד ועוד - הקליקו לקבלת מלוא הפרטים.

צור קשר
כל המידע על פעילויות הלשכה, האגודות המקצועיות והסניפים נמצא באתר הלשכה באינטרנט. ניתן גם לפנות לבעלי התפקידים השונים בלשכה, באמצעות הדוא"ל והטלפון. הקליקו לקבלת כל פרטי ההתקשרות.


 

 

 

 

 

 
Google