שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

מהנדס אמנון ברטל נבחר ליו''ר החדש של אגודת מהנדסי תעשייה וניהול בלשכת המהנדסים
מהנדס אמנון ברטל נבחר ליו''ר אגודת מהנדסי תעשייה וניהול בלשכה, במקומו של מהנדס אורי מן ז''ל, שהלך לעולמו בחודש מאי 2009.

אמנון ברטל הוא יליד גבעתיים (1949), וכיום הוא תושב רעננה, נשוי, אב לשלושה וסב לשניים. קודם לבחירתו לתפקיד יו''ר אגודת מהנדסי תעשייה וניהול כיהן אמנון ברטל כיו''ר סניף תל-אביב של האגודה.

בשירותו הסדיר בצה''ל הוא נפצע בפעילות מבצעית ועקב כך שוחרר שחרור מוקדם כפצוע צה"ל. למרות פציעתו הוא המשיך במילואים באגף התכנון במטכ"ל בחיל האוויר ובעשור האחרון באגף כוח אדם במטכ"ל.
בשנת 2001 קיבל תעודת הערכה אישית מהרמטכ''ל על הצטיינותו בתפקידו.
הוא בוגר המחלקה להנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1974. בשנת 1994 נבחר כמהנדס תעשייה וניהול מצטיין על-ידי אגודת מהנדסי תעשייה וניהול בלשכה.

בתמונה משמאל: מהנדס אמנון ברטל, היו"ר החדש של אגודת מהנדסי תעו"נ בלשכה

אמנון הקדיש שנים רבות לעבודה בחברת "אמן - ארגון ומדעי ניהול יועצים בע''מ'', חברה ציבורית העוסקת בייעוץ בתחומי הנדסת תעשייה וניהול, ניהול סיכונים ומיקור חוץ. אמן היא החברה הגדולה בישראל בתחום הייעוץ להנדסת תעו"נ. אמנון החל בעבודתו בחברה כסטודנט וכיום הוא מנכ"ל החברה ושותף בבעלות עליה.

בכינוס הלאומי ה-16 של הנדסת תעשייה וניהול, שנערך בחודש מארס האחרון במלון "דוויד אינטרקונטיננטל'' בתל-אביב, המשותף לאגודה ולמחלקות להוראת הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטאות במדינה, העניק אמנון ברטל בשם האגודה שני פרסים למהנדסי תעשייה וניהול מצטיינים. הפרס המסורתי למפעל חיים של האגודה, מגן הוקרה, הוענק למהנדס יצחק אלדר, חבר האגודה, שהיה הממונה על הנדסת תעשייה וניהול במשרד התמ''ת. פרס חדש למהנדס תעשייה וניהול מצטיין, שנתרם על ידי משפחתו של מהנדס אורי מן ז''ל ונקרא על שמו, הוענק על-ידי ברטל לישראל גופמן, מהנדס תעשייה וניהול בחברת "בזק'', בגין עבודתו בתחום הלוגיסטיקה. הפרס ע''ש אורי מן, שיוענק גם בכינוסים הלאומיים הבאים, הוא מחשב נייד.

לאמנון התלהבות נעורים, לקידום האגודה ויעדיה במסגרת הלשכה. בעיניו, הלשכה היא הגוף העליון אשר מאגד את כל המקצועות ומייצג את כלל הענפים ההנדסיים והארכיטקטוניים, ותפקיד האגודה לטפל בזמן אמת בכל הפנים של המקצוע.

"אנחנו המומים ובוכים על אורי, אבל מברכים על רצונו של אמנון להמשיך ולקדם את האגודה החשובה. היו מספר מועמדים מצוינים, אך בסופו של דבר ההנהלה בחרה באמנון, בגלל היכולות האנושיות שלו בנוסף ליכולות ההנדסיות" אמר יצחק רז, יו"ר הלשכה עם בחירתו של אמנון.
שלח לחבר
שתף


 


Google