שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

פינה לזכרם
חברנו יהודה הראל הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה, ינואר 2017
תקצר היריעה מלפרט את כל התפקידים הציבוריים בהם נשא מהנדס יהודה הראל במקביל לעבודתו כמהנדס כימאי וכממונה על הבטיחות במעמד של אזרח עובד צה''ל. הקליקו לכתבה המפרטת את פעילותו הציבורית והמקצועית ותרומתו הרבה לציבור המהנדסים במסגרת תפקידיו הרבים בארגוני המהנדסים. יהי זכרו ברוך !

דברים לזכרו של אינג' אריה סויפר ז''ל - המנהיג השקט
בני משפחה וחברים משרטטים קווים לדמותו של מי שהיה אחד מראשי ארגוני המהנדסים, אריה סויפר ז''ל - המנהיג השקט. אריה סויפר שימש כסגן יו''ר הסתדרות המהנדסים ומנהל סניף תל-אביב והמרכז של לשכת המהנדסים. בשנים האחרונות מילא שורה של תפקידי מפתח בארגוני המהנדסים, ביניהם ניהול המוסדות הפיננסיים של הסתדרות המהנדסים: קרן ידע הנדסי-אקדמי ויניר-קופת גמל למהנדסים והוביל את תהליך ההפרטה של קרן ההשתלמות למהנדסים.

אשת איש, אשת חיל - כתבה לזכרה של המהנדסת טניה אדלשטיין
טניה אדלשטיין, מהנדסת חומרים במינהל התעופה האזרחי ופעילה נמרצת בהסתדרות המהנדסים הלכה לעולמה. בחלוף החודשים הראשונים למותה, מספרים הבעל, יולי אדלשטיין, אחיה אריה פרייברט וחבריה לעבודה על האישה, שנאבקה על מנת לשחרר את בעלה מהמאסר בגולאג, המהנדסת המקצועית נטולת הפשרות והדמות שהגעגועים אליה לא פוסקים.

עשה זאת בדרכו - כתבה לזכרו של דודי בן ישי
דודי בן ישי, פעיל בולט בארגוני המהנדסים, שכיהן כיו"ר סניף לשכת המהנדסים בירושלים, מהנדס בנין, מדור הבונים והמייסדים של הארץ, הלך לעולמו כשהוא עטוף בחום משפחתו המורחבת. הוא נטמן תחת מצבה שעבור משפחתו ייצגה אותו יותר מכל – סלע גולמי ואיתן, שמסמל את אהבתו לארץ והגשמתה דרך ענף הבנייה.

נפרדים ממרטין לוקר ז''ל - האיש עם החיוך הנצחי!
לאחרונה נפרדנו מחבר יקר, מרטין לוקר, לשעבר מנהל מחוז באר-שבע והדרום של הסתדרות המהנדסים, שהלך לעולמו ב-26.2.13. רבים הגיעו לנחם את המשפחה, ספדו לו, וחשפו קווים לדמות מלאת שמחת חיים, שהכניסה אור לכל הסובבים אותה. על אף הצל הכבד ששרר על שנות ילדותו, בני משפחתו, חבריו ומכריו סיפרו על האיש האופטימי שאהב ללא תנאים, חי בגדול והעניק ברוחב לב. מרטין, שפנה עם פרישתו לגמלאות לפעילות בהסתדרות המהנדסים היה במשך שנים לנציגם המסור של המהנדסים בדרום, כשכל פועלו נעשה מתוך תחושת שליחות והמון אכפתיות.

כתבה לזכרו של אינג' אריה סויפר ז"ל, מעמודי התווך של ארגוני המהנדסים - יהי זכרו ברוך!
אריה סויפר שימש כסגן יו''ר הסתדרות המהנדסים ומנהל סניף תל-אביב והמרכז של לשכת המהנדסים. הוא מילא בשנים האחרונות שורה של תפקידי מפתח בארגוני המהנדסים, ביניהם ניהול המוסדות הפיננסיים של הסתדרות המהנדסים: קרן ידע הנדסי-אקדמי ויניר-קופת גמל למהנדסים והוביל את תהליך ההפרטה של קרן ההשתלמות למהנדסים.

דברים לזכרו של עמנואל גרינברג ז"ל - 30 יום למותו
אינג' יצחק רז, יו"ר ארגוני המהנדסים, נושא דברים לזכרו של עמנואל גרינברג באזכרה לזכרו, באר-שבע, 31.3.08

מילים לזכרו של יצחק בן אפרים ז"ל, מזכ"ל הסתדרות המהנדסים בשנים 1963-1967
מאת בנו יגאל בן-אפרים והאדריכל ברוך ברוך

Google