שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

כנס בנושא: ניהול אירועים קריטיים, 4-7.3.12, מלון רויאל ביץ', אילת
הכנס "ניהול אירועים קריטיים" בא להגדיר צרכים חדשים בניהול, שמקורם במהפיכת טכנולוגיה המידע, ולהתוות פתרונות מנסיונם של מנהלים.
המסר העקרי בכנס הוא, שמהפיכת טכנולוגיות המידע (IT) מביאה למהפיכה גם בניהול, המתחוללת בעצם ימים אלה.
ה-IT מביא מלבד השינויים גם הזדמנויות חדשות, כדוגמת נושא "רפואה מרחוק, השגחה על קשישים בביתם" שמוצג בהרחבה. ניהול רפואה מרחוק קשה מבחינת תכנון, בגלל הקריאות הדחופות שה-IT מעביר למרכז. מצד שני, כלי ה-IT גם פותחים אפשרויות של שירות ישיר המוזיל עלויות ותקורות עד כדי סדר גודל. כלי טיפול מרחוק אשר נחשבו עד לפני שנים בודדות למדע בדיוני, נמצאים כבר בשימוש במרכזים רפואיים בעולם ובארץ, וההתפתחות ממשיכה כאשר היעד הבא הוא רפואה מונעת, אישית, ובשיתוף פעולה עם מקבל השירות.
בהרצאה על כריית נתונים אנו פוגשים את היעד הזה, בצורה של אבחון מוקדם של הידרדרות בריאותית של קשישים הנמצאים תחת השגחה בביתם. הרעיון הוא פשוט: למצוא מהן קבוצות הסיכון, לעקוב אחרי סמניהם באמצעות חיישנים הנמצאים בבית, ולשגר למרכז הרפואי התראות. ככל שההתראה מוקדמת יותר, גדל סיכוי המניעה, איכות החיים עולה, והניהול נהיה מתוכנן וסדיר יותר. אחד מסימני המהפיכה הוא המספר הגדול של חברות סטרטאפ.
ניהול חברות סטרטאפ נחשב לשונה לחלוטין מהניהול המסורתי, אך לאחרונה הוא מתקרב ונהיה חלק מהאסטרטגיה הארגונית. במפעלים מחפשים מודל לחדשנות ולא רק בפיתוח, גם בייצור, שיווק, אספקה, מימון, תקני איכות וסביבה, ועד שיתופי פעולה אסטרטגיים. תמיד היו שינויים בארגון, העניין הוא שהיום הם באים בכמות גדולה ובכל הרמות, לאו דווקא ביזמת ההנהלה. השינויים הרבים והתקשורת המתהדקת בין גורמים בתוך ומחוץ לחברה, מותירים רק ברירה ארגונית אחת - להתקדם, לפתח את השימוש בכלי IT ולהיערך בעזרתם מחדש לשם השגת יתרונות עסקיים וניהוליים.

כתבה: אדית אורי
 תכנית הכנס
 תקצירים ומצגות של הרצאות הכנס


 


Google